Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (10 Kasım)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 10, 2022 Yorum Yok

Haftanın beklenen bir öbür günü geldi ve Epic Games’in fiyatsız oyunları da indirmeye açıldı. nihayet birkaç haftadır devam eden iki oyun geleneği, bugün ile devam ediyor. Pekala hangi oyunlar fiyatsız oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Eğer şirin bir macera oyunu arayışındaysanız, Alba: A Wildlife Adventure sizin için güzel bir alternatif olabilir. öteki oyun ise Edo periyodunda Japonya’da geçen Shadow Tactics: Blades of Shogun. Her iki oyun için de 17 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 19:00‘a kadar vaktiniz olacak. Önümüzdeki haftanın ücretsizleri ise Dark Deity ve Evil Dead: The Game olarak seçilmiş.

Alba: A Wildlife Adventure Hakkında

Akdeniz’deki bir adada yaşayan büyükanne ve büyükbabasına yapacağı ziyarette Alba’ya eşlik et. Alba, arkadaşı Ines ile adadaki yaban hayatını keşfederek geçireceği huzurlu bir yaz için hazırdır. Ancak tehlike altındaki bir hayvanı gördüğünde, bu mevzuda bir şeyler yapması gerektiğine karar verir.

Etraftaki çöpleri görmezden gelirsen, burası tamı tamına bir Akdeniz cenneti! Huzur dolu kumsallarından tut yükseklerden kasabaya gerçek bakan tarihi kalesine kadar Tüm bir ada keşfetmen için seni bekliyor. Ines ve tam bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte, adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Kim bilir, tahminen Dizi sonra dünyaya da gelir.

Shadow Tactics: Blades the Shogun Hakkında

Shadow Tactics, Edo periyodunda Japonya’da geçen güçlü bir taktiksel zımnilik oyunudur. Yeni bir Shogun, Japonya idaresini ele geçiriyor ve Yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve isyana karşı savaşında sabotaj, suikast ve casusluk üzere Dizi dışı hünerlere sahip beş uzman topluyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir