Eminem’li GTA Filmi, Rockstar Tarafından Geri Çevrilmiş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 15, 2022 Yorum Yok

Görünüşe nazaran yıllar evvel, Eminem’li GTA filmi izleyecekmişiz. Fakat proje, daha kollar sıvanmadan Rockstar Games tarafından Geri çevrilmiş. Veemee kurucu ortağı Kirk Ewing tarafından aktarılan Değişik ayrıntılar haberimizde.

Son yıllarda birçok oyun, hem sıra hem de sinema uyarlaması ile karşımıza çıkmıştı. Çıkmaya da devam ediyor. Her ne kadar umduğumuzu hala pek bulamasak da, izlemekten keyif aldığımız aşikar. En azından birçoğu için bu söylenebilir. Ne Mevcut ki birinci oyununun çıkışından yirmi beş Yıl geçmiş olmasına karşın, şimdi bir GTA sineması görebilmiş değiliz. Yakın bir Vakit Evvel ise bu bahisle ilgili epeyce uzun bir Vakit Evvel yaşanmış olan Enteresan bir gelişme aktarıldı.

Eminem’li GTA Sineması için Rockstar Games’ten Müsaade Çıkmamış

Sanal profil resmi (avatar) uygulaması Veemee kurucu ortağı Kirk Ewing tarafından aktarılana nazaran, eski Rockstar Games işvereni Sam Houser ile yaptığı bir sohbet sırasında neredeyse başrolünde Eminem olan bir GTA sineması için muahedeyi sağlayacakmış.

Bugzy Malone’s Grandest Game podcast yayını sırasında konuşan Ewing, Grand Theft Auto 3 oyununun çıkışından sonraki bir vakitte, Rockstar Games ve Sam ile olan yakınlığından Dolayı onu bir müddetliğine kalacağı otel odasına kadar takip etmiş. Burada da bir sinemanın yapılma mümkünlüğü hakkında konuşmuşlar.

Devamında ise Ewing, Los Angeles kentindeki sinema prodüktörlerden birisi ile telefon görüşmesi yapmış. Bu görüşme sırasında, kendisine üretimci koltuğunda Tony Scott’ın ve başrol koltuğunda da Eminem’in oturacağı bir sinemadan bahsedilmiş. Bu görüşme üzerine Sam House ile irtibata geçip durumu bildiren Kirk Ewing, “İlgilenmiyoruz.” karşılığını almış.

Zaten bu konuşmanın akabinde Rockstar Games, ellerindeki markanın o devirdeki rastgele bir sinemadan daha Aka olduğunun farkına vardığında, mümkün sinema projelerinden Irak durma kararı almış.

Son olarak, 2015 yılı içerisinde BBC tarafından Sam Houser rolünde Daniel Radcliffe’in olduğu bir GTA projesi için kolları sıvamışlardı. Ne Mevcut ki Take-Two Interactive Yine Take-Two Interactive’liğini yapmış ve televizyon kanalına dava açarak üretimi durdurtmuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir