Deliver Us Mars Accolades Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 12, 2023 Yorum Yok

Frontier Foundry ve KeokeN Interactive, PlayStation® 5, PlayStation® 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de oynanabilen ilim kurgu macera oyunu Deliver Us Mars için Accolades güncellemesi yayınladı.


İlginizi Çekebilir: Steam’de Frontier İndirimleri Başladı


Bugün bütün platformlar için sunulan güncelleme, oyun genelinde görsel iyileştirmeler ve ek ince ayarlar getiriyor. Yeni özellikler ortasında yeni jenerasyon konsollar için kalite Modu seçeneği, PS5’te DualSense™ Denetim aygıtı için uyarlanabilir tetik dayanağı ve ek erişilebilirlik ayarları yer alıyor. PC oyuncuları için ise AMD FidelityFX Muhteşem Resolution 2.1 artık destekleniyor.

Deliver Us Mars, 2 Şubat’ta piyasaya sürüldü ve hikaye anlatımı, seslendirme takımı ve Varlıklı anlatı temalarıyla zevk topladı.

Deliver Us Mars’ın Accolades güncellemesinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Deliver Us Mars Accolades Fragmanı

Deliver Us Mars, Kızıl Gezegen’den Dünya’yı kurtarabilecek ihtilal niteliğindeki teknolojiyi almak için tehlikeli bir vazifeye katılan astronot adayı Kathy Johanson’ın öyküsünü anlatıyor.

Siz de Deliver Us Mars’ın Accolades güncellemesini denemek istiyorsanız oyuna sahip olduğunuz platformdan oyununuzu güncelleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir