Dead Space Remake Deneme Sürümü Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 15, 2023 Yorum Yok

Eğer Dead Space Remake oyununu satın almadan Evvel denemeyi istiyorsanız, Electronic Arts yayıncı indirimleri mühletince geçerli olacak bir fırsat sunuldu. Isaac Clarke ile atıldığımız dehşet dolu maceraya kısa bir nazar atmayı istiyorsanız, Steam mağazasına koşun.


İlginizi Çekebilir: Dead Space İnceleme


Oyun Deneyim sürümleri yahut yayıncıların Türlü oyunları hudutlu müddetliğine tam sürüm olarak oynamak, bizler için, hele de artırımların üst üste geldiğini göz önünde bulundurduğumuzda, hoş imkanlar. Hem gözümüze kestirdiğimiz bir oyunun / oyunların verdiğimiz paraya değip değmeyeceğini, hem de var sistemimizdeki performans(lar)ını görmek açısından Dava oluyor.

Dead Space Remake Deneyim Sürümünü Kaçırmayın

Motive tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da yayınlanan Dead Space Remake için, bugün prestijiyle bir buçuk saatlik bir Deneyim sürümü yayınlandı. Ne Mevcut ki sonlu periyodik ve 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü TSİ 20:00 sıralarında sona erecek. öbür bir deyişle, Amerika menşeli yayıncının dün başlayan indirim kampanyası müddetince faydalanabileceğiz. Rastgele bir kısım kısıtlaması olmadığı için, bize verilen müddette ilerleyebildiğimiz kadar ileyleyebilmemiz ve keşif yapabilmemiz Mümkün olacak.

Hikaye olarak USG Ishimura gemisinde geçen yine üretim Dead Space oyununda, Alelade bir mühendis olan Isaac Clarke rolünü üstleniyoruz. Vazifemiz, mürettebatı Necromorph ismi verilen bir Yaratık çeşidi tarafından katledilmiş ve enfeksiyona uğramış olan devasa bir gemiyi Tamir etmek. Ne Mevcut ki bir yandan da karakterimizin ortağı Nicole kayıptır. Biz ise Isaac olarak, araçlarımız ve mühendislik yeteneklerimiz ile tamirat işini yapmaya koyuluyoruz. Alışılmış ki bir yandan akıl sıhhatimizi muhafazaya ve bir yandan hayatta kalmaya ve bir yandan da USG Ishimura gemisinin de gizemini çözmeye çalışıyoruz.

Bildiğiniz üzere Deneyim sürümlerinde kaydedilen basamaklar çoklukla satın alım durumlarında tam sürüme aktarılıyor. Dead Space Remake için bu türlü bir ayrıntı verilmemiş olsa da, İlan haberine gelen yorumlardan birinde bu türlü bir transferin MBK isimli kullanıcı tarafından teyit edildiği görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir