Dark Souls 3 İçin Kolaylaştıran Mod Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 20, 2023 Yorum Yok

Eğer Dark Souls dünyasına adım atmak istiyor lakin zorluğundan çekiniyorsanız, haberimizde yer vereceğimiz modu kaçırmayın. Seriye adım atmak isteyen oyuncular için önerilen Dark Souls 3 için kolaylaştırıcı bir mod yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Oyuncu olup da Souls serisini ve zorluğunu bilmeyen yoktur. Seri, geliştirici stüdyo tarafından belirlenen zorluk düzeyi ile oyuncuları oldukça güçlü bir maceraya çıkartıyor. Bazen Vakit bir düşmana sayısız Defa ölüp de kanser olduktan sonra, birebir düşmanı en nihayetinde yere sermeniz ile güya tarihi bir muvaffakiyete imza atmış üzere sevindiğiniz anlar yaşatabiliyor.

Dark Souls serisinin cazipliği de aslında burada yatıyor. Tarifsiz bir zorluğu olmasına karşın, vakitle alıştığınız takdirde tarifsiz bir tecrübe sunabiliyor. Elbette bu, herkese hitap etmediği gerçeğini de ortaya koyuyor.

Dark Souls 3 İçin Kolaylaştıran Modu Kaçırmayın

Eğer bir biçimde bu kainata iç olmayı istiyorsanız, fakat zorluğu ortada bir Mani teşkil ediyor ise Easy Souls III modu tam da size nazaran diyebiliriz. Zethras isimli mod üreticisi tarafından hazırlanmış olan Easy Souls 3, üç farklı zorluk derecesi ile karşımıza çıkıyor. Her biri de kazanılan Soul ve alınan ve verilen hasar ölçüsünü değiştiriyor. Easy düzeyinde bu % 25 iken, Very Easy’de % 50 ve Ultra Easy’de de % 75 oluyor.

Eğer oyunu bitirdikten sonra New Game+ üzerinden devam etmeyi isterseniz, bahsi geçen bedeller de korunmaya devam ediyor. örneğin bir Hasım kılıç saldırısı ile Çehre hasar veriyor ve öldükten sonra da bin Souls veriyor ise, New Game+ modunda iki Çehre hasar veriyor öldükten sonra da iki bin Souls bırakıyor. Elbette bu, seçtiğiniz zorluk derecesine nazaran değişim gösteriyor.

Eh artık sizin için yeteri kadar kolaylaştığına nazaran, seriye birinci Defa adım atacaklar için önerilen oyuna giriş yapmak için önünüzde hiçbir Mani kalmadı. Şimdiden keyifli bir macera dileriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir