Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ücretli Olacak Mı?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 16, 2022 Yorum Yok

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty genişlemesinin fiyatı olup olmayacağı sorusu, resmi İzah ile karşılığını buldu. Polonya menşeli stüdyo, beklentilerin tersine, genişlemenin fiyatlı olacağını belirtti. Yapılan İzah haberimizde.

Açık dünya rol yapma oyunu için geliştirilmekte olan Phantom Liberty, geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde duyurulmuştu. anne oyunun haritasına yeni bir bölgenin ekleneceği genişlemenin duyurusunda, karakterimiz V’nin yeni Amerika Birleşik Devletleri için hizmet etmesi ismine bir Ant ettirildiğini görmüştük.

Yeni silahlar, yeni kozmetik eşyalar, hikaye içeriği ile yeni bir Hadise örgüsü, yeni vazifeler ve şimdi rolü belirtilmemiş olan karakterin olacağı genişlemede, Keanu Reeves de Geri dönecek iken Ash isimli Ünlü bir radyo DJ’i rolünde Sasha Grey de karşımıza çıkacak.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Fiyatlı Olarak Geliyor

2023 yılı içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacak olan Phantom Liberty, CD Projekt RED tarafından yapılan resmi İzah ile fiyatlı olarak yayınlanacak. GamesRadar sitesine gönderilen bir bildiride, Polonya menşeli stüdyo “Genişleme fiyatlandırması için – tam ayrıntıları şimdi açıklamadık, fakat fiyatlı olacak.” açıklamasında bulundu.

Böylesi bir genişlemenin fiyatsız olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Gerek nihayet yayınlanan Edgerunners, gerekse de The Witcher 3 içeriklerinin Aka bir kısmının fiyatsız yayınlanması ile Phantom Liberty için emsal bir durumun olması beklentileri oluşmuştu. Ne Mevcut ki CD Projekt RED, yaptığı İzah ile bu beklentilere nihayet noktayı koymuş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir