Crash Team Rumble Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 21, 2023 Yorum Yok

Activision tarafından yapılan İlan ile Crash Team Rumble çıkış tarihi gün yüzüne çıktı. Markaya farklı bir hava vermesi beklenen MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Cenk Arenası) oyunu, birebir vakitte ön-siparişe açıldı ve iki farklı sürümü de duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

Crash Team Rumble Çıkış Tarihi

Crash serisinin yeni üyesi Crash Team Rumble, The Game Awards 2022 gösterisinde duyurulmuştu. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için Toys for Bob tarafından geliştirilmekte olan MOBA çeşidindeki oyun, Activision tarafından yapılan İlan ile 20 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulacak.

Halihazırda satışa sunulmuş olan oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda, 20 – 24 Nisan 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilecek olan kapalı beta testine iştirakte bulunabilmeniz Mümkün olacak. Seçilebilir üç harita üzerinde, Coco, Crash, Dingodile, Neo Cortex ve Tawna karakterlerini Denetim edeceğiz.

Çıkış tarih ve ön-siparişe ek olarak, iki farklı sürüm de ortaya çıktı. Bunlardan standart olanı, dönemlik etkinlikler ve Vakit hudutlu modlara ve fiyatlı Battle Pass için Tier 1 kilidini açacak. Deluxe sürüm ise birinci dönemin yirmi beş kademesinin kilidini ve Tier 2 kilidini açacak. Buna ek olarak, sekiz Blocky Ira görünümü, şapka, sırt çantası ve skor efekti, pikselleştirilmiş gölge, oyun içi zafer müziği Get On My Level ve eşsiz bir afiş içeren Digital Proto Pack içeriği de bulunacak.

Crash, Coco, Doctor Neo Cortex, Tawna ve öteki pek Fazla karakterin seçilebilir olacağı ve çapraz platform dayanağının de sunulacağı oyunun oynanışına nazaran en Çok Wumpa meyvesini toplayan tarafın kupayı kaldıracak. Elbette bunu yaparken rakip gruba da dikkat etmemiz gerekecek.

Her bir karakterin kendisine has gücü, kişiliği ve oynanış tarzı olacak. Haliyle bu da oynanışta çokça çeşitlilik manasına geliyor. Zafere giden yolda da kaymak, ortalığı kırıp dökmek ve hoplayıp zıplamak iç her şeyi yapmamız gerekecek. diğer bir deyişle, stratejik elementlerin olacağı bir oyun bizi bekliyor.

Bu vakte kadar daima aşina olduğumuz Crash oyunlarıyla karşılaştığımız için Crash Team Rumble elbette enteresan, lakin Fazla oyunculu oyunların hiç olmadığı kadar İlgi gördüğünü de göz önünde bulundurduğumuzda yerinde bir tercih oldu diyebiliriz. Elbette bunu oyun satışa sunulduğunda daha güzel anlayacağız. Bakalım gelişmeler ne tarafta olacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir