zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Çok Oyunculu FPS HYENAS Duyuruldu

Çok Oyunculu FPS HYENAS Duyuruldu

admin admin -
125 0

Alien: Isolation geliştiricisi Creative Assembly ve yayıncı SEGA, çok oyunculu FPS HYENAS oyununu duyurdular. 2023 yılında çıkması beklenen oyun hakkındaki birinci ayrıntılar ve duyuru fragmanı, haberimizde.

Çok Oyunculu FPS HYENAS Nasıl Bir Oyun Olacak?

PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan HYENAS, dünyanın yok olduğu, zenginlerin Mars gezegeninde koloni kurduğu ve insanlıktan geriye kalanların The Taint’te ömürlerini olabilecek en makûs formda sürmeye devam ettiği bir kıssaya dayanıyor. Geride kalanlar hayatta kalmaya çalışır iken, milyarderler ise dünyadan kurtarılan tanınan kültür yapıtlarını ziyadesiyle yüksek fiyatlara adanmış nostaljik düşlerini tamamlamak maksadında olacaklar.

Biz ise bu noktada oyuna ismini veren Hyenas (Sırtlanlar) olarak içeri girip, bütün pürüzleri aşmaya çalışarak bu tanınan kültür eşyalarını rakiplerimizden evvel çaldığımız üzere kaçmak durumunda olacağız. Yer çekiminin olmayacağı bölgelerde, her birinin kendisine mahsus yetenekleri ve kişilik özellikleri olan bir takım ile güvenlik güçleri ile yapacağımız ağır çatışmalar bizleri bekleyecek. Oynayış tarzımıza en yakın Hyena’yı seçecek ve tercihen silahınızı yahut çevreyi kendi lehinize kullanmanız mümkün olacak.

Verilen öbür bilgilere nazaran, partimize yeni Hyena’lar katılabilecek iken yağmalayacağımız yeni gemilerin yola çıkması ile çabanın boyutları da vakitle büyüyecek.

SEGA ve Creative Assembly tarafından duyuruya ek olarak yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Bir buçuk dakikaya yakın uzunluğu olan fragmanda, hem oyunun oynanış mekaniklerini, hem uğraş edeceğimiz yerleri hem de karakter takımını görme fırsatımız oluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir