zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Captain Tsubasa: Ace Taşınabilir Aygıtlar için Duyuruldu

Captain Tsubasa: Ace Taşınabilir Aygıtlar için Duyuruldu

admin admin -
85 0

TapTap Presents 2022 sırasında, taşınabilir aygıtlar için Captain Tsubasa: Ace duyurusu geldi. Şimdilik bir çıkış tarihi bulunmuyor olsa da, PC ve konsollar için çıkan oyuna benzeri tecrübe çok oyunculu olarak Android ve iOS tabanlı aygıtlara taşınacak. Bahse ait ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Popüler manga ve anime serilerine dayandırılarak Tamsoft tarafından geliştirilen Captan Tsubasa: Rise of New Champions, Bandai Namco Entertainment yayıncılığında 2020 yılının Ağustos ayı içerisinde PC (Steam), PlayStation 4 ve Switch için satışa sunulmuştu. Öze sadık kalınarak son derece süratli bir oynanışın korunacağı oyun, aşina olduğumuz animasyon üslubu görsellik geliştirilmiş efektler ile bizlere sunacak.

Mobil Aygıtlar için Captain Tsubasa: Ace Geliyor!

Aradan geçen yaklaşık iki yıllık mühletin akabinde, DeNA tarafından Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilen rekabete dayalı çok oyunculu oynanış yapısındaki Captain Tsubasa: Ace duyuruldu.

Şu an için çıkış tarihi belirli olmayan oyunda, Tsubasa Oozora, Kojiro Hyuga ve başka birçok klasik oyuncuyu yöneteceğiz. Kendi düş kadromuzu oluşturup da yepyeni dizinin klasikleşmiş senaryosunu tekrar canlandırır iken, çok istikametli etkileşimli bir tecrübe bizleri bekleyecek. Ayrıyeten seçilebilir birden fazla modun olacağı da söyleniyor.

Captan Tsubasa: Rise of New Champions oyununda olduğu üzere, Captain Tsubasa: Ace’te de başka oyuncular ile yapacağımız müsabakaların gerçek vakitli olacağı söyleniyor. Yetenek gelişimi ve eşsiz gelişme prosedürlerindeki çeşitlilik, her bir düelloyu daha heyecanlı hale getirecekmiş.

TapTap Presents 2022 sırasında yapılan duyuru esnasında yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir