Call of Duty: Warzone’da Geçmişe Selam Gönderiliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Caldera haritasının dört bir yanında enteresan şeyler bulunabilir. Bu haberimizde mevzu olan giz ise Call of Duty: Warzone’da geçmişe selam gönderme niteliği taşıyor. Pekala bu nasıl oluyor? Ayrıntılar haberimizde.

2020 yılının Mart ayından bu yana PC ve konsollarda fiyatsız olarak indirip de oynayabildiğiniz Call of Duty: Warzone, Battle Pass sistemine bağlı olarak serinin ana oyunları ile eş vakitli olarak yeni içerikler almaya devam ediyor.

Mercenaries of Fortune ismi altındaki dördüncü dönem ise, 22 Haziran 2022 Çarşamba günü günü başlamıştı. Yeni bir Battle Pass, yeni operatörler, silahlar, kozmetik eşyalar, haritalar, modlar, vampir görünümleri zırh, başka görsel destekler ve daha fazlası da oyuncular ile buluşturulmuştu. Bahsi geçen yeni dönem, tıpkı vakitte enteresan bir selam göndermeyi de içeriyor.

Call of Duty: Warzone’da Geçmişe Selam Gönderebilirsiniz

Geçmişte Call of Duty serisiyle ilgili olarak sızdırdığı bilgiler ile prestij kazanmış olan TheGamingRevolution Youtube kanalı üzerinden yayınladığı görüntü ile gösterdiği bu ayrıntıya nazaran, oyunun yeni Fortune’s Keep haritasında özel bir zombiyi çağırmanız gerekiyor.

Zombiyi çağırabilmek için, öncelikle mezarlık kısmındaki mumları yakmalısınız. Bu süreçten sonra, muhakkak bir mezar taşının yanına gelmeniz ve ‘press F to hisse respects’ (saygılar sunmak için F’ye bas) yazısını göreceksiniz. Bu, tıpkı vakitte Call of Duty: Advanced Warfare oyunundaki bir sahneyi hatırlatan bir ana da sahne olacak ve birkaç saniye sonrasında da beklediğimiz zombi ortaya çıkacak. Vurduğunuz vakit, kendinizi diriltebileceğiniz kitler ve kredi elde edeceksiniz. Şayet takıldığınız bir yer olursa, detaylı anlatım için aşağıdaki görüntüye göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir