zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bu Aktifliği Kazananların mesken İşlerini Blizzard Halledecek!

Bu Aktifliği Kazananların mesken İşlerini Blizzard Halledecek!

admin admin -
36 0

Diablo 4’ün Aleni betaya erken erişim süreci süratli bir biçimde başladı ve bitti. Artık ise Dizi asıl Aleni beta sürecinde… Hafta sonu boyunca devam edecek Aleni betaya bütün oyuncular katılabilecek. Lakin hafta sonu yapacak işleri olanlar için de Blizzard epey Farklı bir tahlil düşünmüş.

Bu yeni reklam kampanyasında Blizzard, hafta sonu yapacak işleri olan oyuncuların bu mesken işlerini tamamlamaya geliyor. Maalesef yalnızca Amerika topraklarında geçerli olan -aynı #diablohellsink aktifliği gibi- bu aktifliğe, #Diablo4theWeekend etiketi ile katılabiliyorsunuz.

  • Diablo 4’ün Beta Sürecine Katılmak İçin Dövme Yaptırmaya Mevcut Mısınız?

Eğer ABD hudutlarında yaşayan bir okuyucumuz iseniz, yapmanız gereken Biricik şey hafta sonu sizi oyunun başından alıkoyabilecek konut işlerini fotoğraflayıp bu etiket ile paylaşmak. Seçilecek şanslı şahıslar, Thumbtack isimli konut bakım şirketi için geçerli 200 dolarlık bir İkram çeki alacak.

Emin olmak ismine Thumbtack isimli siteyi de ziyaret ettim. Hakikaten bu site üzerinden taşınmanıza Yardımcı olacak, konutunuzu temizleyecek ya da bahçenizi düzenleyecek profesyoneller bulabiliyorsunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir