Blizzard’dan Diablo 4 Betası İştiraki için Enteresan Bir Alternatif

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Blizzard’dan Diablo 4 betası katılımı için oyunculara sahiden alternatif bir seçenek sunuldu ve iştirakte bulunmak isteyen oyuncular da, dövmecilere akın ettiler. Ayrıntılar haberimizde.

Hikaye olarak bizi kronolojide Diablo 3 oyununun yıllar sonrasına götürecek olan Diablo 4, High Heavens ve Burning Hells hareketlerinin milyonları katletmesinin gerisindeki bir vakitte geçecek ve gücün boşluğunda ünlü isim tekrar ortaya çıkacak.

Son olarak, Summer Game Fest kaspamındaki Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında Necromencer sınıfının tanıtıldığı dördüncü oyun için bir kapalı beta testi bekleniyor. Varsayım edebileceğiniz üzere, dünya genelinde iştirakte bulunmak isteyen birçok oyuncu var. Bunu yeterli bilen Blizzard Entertainment da oyunculara alternatif bir müracaatta bulunma seçeneği sunmaya karar verdi.

Blizzard’dan Diablo 4 Betası İştirakine Enteresan Alternatif

Bu sene yirmi beşinci yılını kutlayan seri marka için Amerika menşeli yayıncı, duyurusunu yaptığı Hell’s Ink Tour aktifliği ile oyunculara Diablo 4 betasına iştirak hakkı tanıyacak. Ne var ki bu aktiflik yalnızca Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Almanya ve Avustralya ülkelerinde ve 16 Temmuz – 10 Eylül 2022 tarihleri arasında aktif olacak. Yani ülkemiz bu aktifliğe dahil değil.

Peki bu aktifliğe katılmanız durumunda, oyunculardan beklenen ne olacak? Çok açık ve net: Kalıcı bir dövme yaptırmak. Aktifliğin düzenleneceği her bir ülke için bir gün belirlenecek ve o gün içerisinde bahsi geçen ülkelerdeki mutabakatlı dövmecilere gidip de dövme yaptırabilmek mümkün olacak. Elbette ağır talep olacağından ötürü, baht yakalamak güç olabilir.

Özel dövmesini yaptırmış olan oyuncuların sonra da oyunun resmi Twitter, Facebook yahut Instagram sayfaları üzerinden DiabloHellsInk ve katılmayı planladığınız ülkenin kodu ile paylaşmaları gerekecek. Şanslı oyunculara ise hem betaya erken erişim hakkı hem de kesin oyunun dijital kopyasını kazandıkları özel bir kart verilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir