Bir Halo 2 Oyuncusu 20.000 Dolar Mükafata Kondu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Bu yılın başlarında başlayan meydan okumayı kabul eden bir Halo 2 oyuncusu 20.000 mükafatı kaptı. Pekala bunu nasıl başardı? Ayrıntılar haberimizde.


İlginiz Çekebilir: Halo Infinite Kooperatif Takviyesi Ayrıntıları Paylaşıldı


Bildiğiniz üzere oyun dünyasında birçok meydan okuma oluyor ve oyuncular, muhakkak kaidelere bağlı olarak kimi vakit güç ve kimi vakit da imkansız üzere görünen bir şeyi başarmaya çalışıyorlar. Haberimize husus olan Halo 2 de bu meydan okumalardan bir adedine sahne oldu.

Yılın başlarında Charlie ‘Cr1tikal’ White isimli bir yayıncı, Halo 2 Anniversary versiyonunu hiçbir halde ölmeden LASO (Legendary All Skulls On) çeşidi yapabilen oyuncuya 5.000 dolar ile ödüllendireceğini duyurmuştu. Öbür bir deyişle, olabilecek en sıkıntı düzeyde ve dezavantaj veren bütün kurukafalar açık halde oynamak durumundasınız.

Bu noktada, kural ihlaline neden olacak şey ise Envy isimli kurukafayı kullanmamak. Nedeni ise dilediğiniz an görünmez olabiliyor olmanız. Haliyle de senaryo boyunca karşılaşacağınız ve oyuncuyu kanser edecek yerleri çarçabuk geçebiliyorsunuz.

Bir Halo 2 Oyuncusu 20.000 Dolar Ödülünün Sahibi Oldu

Yakın bir vakit evvel mükafatı 20.000 dolara yükselen meydan okumanın başlamasından evvel, JerValiN isimli bir Twitch yayıncısı LASO çeşidini atmayı başarmıştı. Ne var ki yayıncı o cinsinde, yasak olan Envy’yi kullanmış ve altı saatten az bir müddette tamamlamıştı.

Meydan okumayı kabul eden JerValiN, belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde bugün bir defa daha Halo 2 Anniversary’ye başladı ve bir kere bile ölmeden altı buçuk saate yakın bir müddette oyunu bitirerek 20.000 dolarlık mükafatı almaya hak kazandı. Şayet isterseniz, çabucak aşağıdan canlı yayının tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir