Bella Ramsey The Last of Us Dizisi Hakkında Konuştu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Oyuncular olarak büyük bir merakla beklediğimiz The Last of Us çekimleri tamamlanmıştı ve şimdilik net bir tarih olmasa da, birinci kısmının önümüzdeki yıl içerisinde yayınlanmasını bekliyoruz. Bildiğiniz üzere dizi ile ilgili olarak Pedro Pascal tarafından daha evvelce çeşitli yorumlarda bulunulmuştu. Artık de Bella Ramsey The Last of Us hakkında konuştu.

Çekimlerin geçtiğimiz yılının Temmuz ayında başladığı ve hem HBO kanalında hem de HBO Max platformunda yayınlanacak olan dizinin birinci dönemi, birinci oyunda yaşananları mevzu alacak. Ne var ki hem atmosfer hem de kıssa olarak özüne sadık kalınacak olsa da, birtakım kısımlarda büyük ölçüde oyundan sapılacak. Lakin dizi uyarlaması, Joel ve Ellie’nin öyküsünün temelleri korunacak biçimde eski ve yeninin bir harmanlaması olarak sunulacak. Hatta birebir sapmaların olmadığı kısımlardaki diyaloglar da direkt aktarılacak.

Sizin de âlâ bildiğiniz üzere, dizi ve sinema uyarlamaları ortasında akıllarda yer edecek kalitede bir sonuç ile karşılaşamamıştık. Artık ise sırada The Last of Us var ve oyun dünyasında yarattığı tesirin akabinde, bir gibisi de dizi bölümünde bekleniyor.

Bella Ramsey The Last of Us Dizisi için Ne Diyor?

Yakın bir vakit evvel, SheKnows tarafından Ellie Williams rolündeki Bella Ramsey ile bir röportaj gerçekleştirildi. Bu röportaj sırasında dizi ile ilgili açıklamalarda bulunan Ramsey, dikkat cazibeli olabilecek telaffuzlarda bulundu.

“Bence beşerler diziyi sevecekler. Natürel ki endişelenmiş olan insanların olduğunu biliyorum. Bir izleyici – bir oyuncu – olarak size pahalı gelen bir şey olduğunda, uyarlama için alışılmış ki endişeleniyorsunuz. Lakin sahiden, insanların seveceklerini düşünüyorum. Oyunun duygusal ritimlerinin müsaadeden gidiyor ve oyuna ziyadesiyle hürmet duyuyor ve onurlandırıyor.”

Oyun sırasında çok fazla içine girilmemiş yollardan gidildiğini de lisana getiren Ramsey, çekimlerin epeyce eğlenceli olduğunu ve farklı bir tecrübe yaşattığını da kelamlarına ekliyor.

HBO, Sony Pictures Television, PlayStation Productions, The Mighty Mint ve Naughty Dog iştirakinde hazırlanan dizinin senaryosu, Craig Mazin ve Neil Druckmann ikilisine emanet. Bu ikiliye Game of Thrones ve Chernobyl dizilerinde vazife almış olan Carolyn Strauss da eşlik edecek iken, üretimci takımında Naughty Dog stüdyosundan Evan Wells de bulunuyor. Şimdiye kadar onaylanan oyuncu takımı ise şöyle:

  • Pedro Pascal – Joel
  • Bella Ramsey – Ellie
  • Nick Offerman – Bill
  • Anna Torv – Tess
  • Gabriel Luna – Tommy
  • Merle Dandridge – Marlene
  • Nico Parker – Sarah
  • Storm Reid – Riley

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir