Battlefield 2042 Dahil 4 Oyun, Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynanabilecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Eğer hafta sonu için rastgele bir planınız yoksa, Valve tarafından sunulan Battlefield 2042 iç 4 oyun için fiyatsız oynama fırsatını kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere hafta sonları pek Fazla dijital mağaza, kullanıcılara seçili oyunları beraberinde değişen oranda indirimler ile hudutlu müddetli olarak oynama fırsatı sunuyor. Faal oyuncu sayısının arttırılmasının hedeflendiği bu süreçlerde, bizler de almakta tereddüt ettiğimiz oyunlar için tam bir Fikir sahibi olabiliyoruz. Valve de buna bir yenisini ekledi ve Battlefield 2042, Hell Let Loose, Witch It ve Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer oyunları şu anda indirilip oynanabiliyor.

Battlefield 2042 iç 4 Oyun için Fırsatı Kaçırmayın

Öncelikle Battlefield 2042 için 1 – 5 Aralık 2022 tarihlerinin ortası belirlenmiş. Yakın bir Vakit Evvel başlayan üçüncü dönem ile oyuna yeni harita, Rasheed Zain ismiyle yeni bir uzman, yeni araçlar ve silahlar eklenmişti. Şayet oynadığınız süreçte oyundan şad kalırsanız, 6 Aralık 2022 Salı günü sona erecek olan % 67 indirim ile 197.99 TL karşılığında kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Battlefield 2042 ayrıyeten Game Pass Ultimate ile EA Play servisinde de bulunuyor.

Bir öbür oyun ise Hell Let Loose. Bizleri tekrardan İkinci Dünya Savaşı devrine götürecek olan Hell Let Loose, araçlar, dinamik ve değişen ön cephe ve savaşın akışını Denetim eden birlik odaklı oynanış sunuyor. 4 Aralık 2022 tarihine kadar fiyatsız olarak oynayabileceğiniz oyundan şad kalırsanız, 15 Aralık 2022 Perşembe günü prestijiyle nihayet bulacak % 33 oranındaki indirim ile 100.50 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Listedeki üçüncü oyun Witch It, Yeniden 5 Aralık 2022 tarihine kadar fiyatsız oynanabiliyor. Büyülü, yaşayan bir dünyada geçen bir saklambaç oyunda, ne kıymetine olursa olsun saklanması gereken cadı yahut onları yakalamaya çalışan avcıları yönlendiriyor. Tecrübesinden mutlu kalıp da kütüphanesine eklemek isteyen oyunculara yönelik % 75 oranında bir indirim de Laf konusu.

Son olarak Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer, arkadaşlarınız ile keyifli anlar geçirebileceğiniz bir Öbür seçenek. Hello Neighbor cihanında geçen Fazla oyunculu bir kaygı oyunu da hudutlu fiyatsız Deneyim sürümüyle sunuluyor. Secret Neighbor’da komşusunun ürkütücü bodrumunda mahsur kalan bir arkadaşını kurtarmaya çalışacaksınız. 4 Aralık 2022 Pazar günü, fiyatsız oynamak için nihayet gününüz olacak ve mutlu kalmanız durumunda % 80 indirim ile 6.40 TL’lik fırsattan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir