Back 4 Blood için Yeni Genişleme Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 09, 2022 Yorum Yok

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios, Back 4 Blood için yeni genişleme duyurusunda bulundular. Önümüzdeki ayın başlarında çıkması beklenen River of Blood ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Valve şirketi Left 4 Dead serisinin üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmayı Aka ısrarla istemezken, haliyle biz oyuncular da alternatifi tecrübelerin peşine düşmüştük. Back 4 Blood ise şimdilik en güzellerinden bir tanesi diyebiliriz.

Ekim ayı içerisinde çıkmış olan oyun, içerik takviyesi görmeye devam ediyor. Ortadan geçen Vakit zarfında, Tunnels of Terror ve Children of the Worm olmak üzere iki Aka genişlemenin yayınlandığı Back 4 Blood için River of Blood ismiyle yayınlanacak olan üçüncü Aka genişleme de duyuruldu.

Back 4 Blood için Yeni Genişleme Geliyor!

6 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak olan River of Blood, Annual Pass sahiplerine ek bir fiyat gerekmeksizin sunulacak. Bu eklenti, oyunun Deluxe ve Ultimate sürümlerinde bulunuyorken, Müstakil olarak da satın alınabiliyor.

Beş haritaya yayılan yeni bir hikaye misyonunun bizleri beklediği yeni genişlemede, oyuncular olarak ırmağın üstüne gerçek çıkacak ve hem ikmalleri toplamak hem de Hasım tehdidini ortadan kaldırmak için çaba edeceğiz.

Hikayenin altıncı kısmına ek olarak, dışlanmış eski tarikat üyesi Tala ve Ridden yoldaşı Jeff ile Cleaners takımına katılacak. Ayrıyeten yeni silahlar, aksesuarlar, kartlar, iki varyantı ile yeni bir Ridden, sekiz yeni Ira görünümü, on iki yeni silah görünümü ve Fazla daha fazlası oyuncuların beğenisine sunulacak.

Back 4 Blood Hakkında

Cleaners ismi verilen dört Benlik bir afetzede kümesinin başından geçenlerin anlatılacağı oyunun kıssası, Devil Worm felaketinin sonrasında geçiyor. Yaşanan salgının tesiriyle insan nüfusunun bir kısmının öldüğü ve geriye kalanların da enfeksiyon kaptığı olaylardan sonra bir Küme afetzede, Ridden isimli düşmanı bertaraf etmek ve dünyayı eski haline döndürmeye çalışmak için her yeni vazife ile gitgide zorlaşan bir gayrete girişiyor. Tercihen Biricik başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarınız ile oynayabilmenin yanı sıra, oyunda PvP ve Fazla oyunculu modları da bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir