Assassin’s Creed Valhalla için Yeni İçerikler Yayınlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Bu yıl Assassin’s Creed serisi on beşinci yaşını dolduruyor. Özel bir kutlama yayını yapan Ubisoft ise bir dizi duyuruya ek olarak, Assassin’s Creed Valhalla için yeni içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam edecek. Ayrıntılar haberimizde. Bakalım Fransız yayıncı hem seri hem de son oyun için neler planlıyor?

İlk oyunu 2007 yılında satışa sunulmuş olan Assassin’s Creed, ortadan geçen vakit zarfında birçok farklı platformda uzunluk göstermişti. Tarih öncesine gidip de dünya tarihinde yer edinen olaylar ve kişilikler ile karşılaştığımız seri, bildiğiniz üzere son olarak viking çağında geçen Assassin’s Creed Valhalla ile karşımıza çıkmıştı. Origins ile başlayan üçlemenin son halkası, Ubisoft ve Ubisoft Montreal tarafından ikinci yılında da içerik takviyesi görmeye devam edecek.

Assassin’s Creed Valhalla için Yeni İçerikler Geliyor

Bugün gerçekleştirilen on beşinci yıl kutlama yayını sırasında, The Forgotten Saga ismi altında bir rogue-lite oyun modunun yayınlanacağı duyuruldu. Bu yaz mevsiminde fiyatsız bir güncelleme ile yayınlanacak olup, ana oyuna sahip olan herkesin erişimine açık olacak. Yeni mod dışında, bu yılın sonlarına hakikat tekrar fiyatsız bir güncelleme ile oyunculara sunulacak olan son bir Assassin’s Creed Valhalla kısmın daha hazırlık kademesinde olduğu da söylendi. Ne var ki yeni mod ile kısım hakkında rastgele bir ayrıntı verilmiş değil.

Bir başka kıymetli duyuru ise on beşinci yıla özel bir sayfa bugün prestijiyle açıldı. Eylül ayına kadar sürecek olan kutlama etkinliklerinin bir kesimi olarak geri dönecek olan Mastery Challenge Pack 2 ve Armory’ye ek olarak, Assassin’s Creed Valhalla için yeni aktiviteler, Origins için fiyatsız deneme sürümü ve haftalık kutlamalar bizi bekleyecek. Ayrıyeten yeni sayfa üzerinden her hafta farklı oyunlar için içerikler ve mükafatlar dağıtılacak. Birinci hafta boyunca son oyun için Origins dövmelerine ve deniz paketine sahip olabileceksiniz.

Son olarak, Ubisoft tarafından belirtilene nazaran, sıradaki Assassin’s Creed oyunu Eylül ayı içerisinde duyurulacak. Her ne kadar ipucu verilmemiş olsa da, Şubat ayında haberdar olduğumuz ve Basim karakterine odaklı küçük ölçekli oyun yahut canlı servis yapısındaki Assassin’s Creed Infinity de olabilir. Bunu öğrenebilmek için Eylül ayına kadar beklemek durumunda olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir