Assassin’s Creed Valhalla – Forgotten Saga, Haftaya Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Fransız yayıncı, yaptığı duyuru ile Assassin’s Creed Valhalla – Forgotten Saga modunun yeni güncelleme ile ana oyuna ekleneceğini duyurdu. Yakın bir vakit evvel de yeni mod ile ilgili yeni bir görüntü yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere bu yıl, Assassin’s Creed serisinin on beşinci yılı kutlanıyor. Ubisoft da Eylül ayına kadar sürecek olan kutlamalar kapsamında, Mastery Challenge Pack 2 ve Armory’ye ek olarak, Assassin’s Creed Valhalla için yeni aktiviteler, Origins için fiyatsız deneme sürümü ve haftalık kutlamalar ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam edecek. Ayrıyeten kutlama sayfası üzerinden her hafta farklı oyunlar için içerikler ve mükafatlar dağıtılmaya devam edilecek.

Geçtiğimiz ayın ortalarına yanlışsız bir duyuru yapmış olan Fransız yayıncı, ikinci yılında da desteklemeye devam ettiği Assassin’s Creed Valhalla için Forgotten Saga ismi altında bir rogue-lite oyun modunun yayınlanacağı duyurmuştu.

Assassin’s Creed Valhalla – Forgotten Saga Fiyatsız Olacak!

Serinin Twitter hesabı üzerinden yapılan yeni paylaşımla, hem 1.6.0 versiyonlu yeni Assassin’s Creed Valhalla güncellemesinin ve Forgotten Saga’nın 2 Ağustos 2022 Salı günü yayınlanacağı hem de Sigrblot Festival’ın 4 – 25 Ağustos 2022 tarihleri arasında geri dönüş yapacağı duyuruldu. Fiyatsız olarak yayınlanacak olan bu moda, oyuna sahip olan herkes erişim sağlayabilecek. Youtube kanalından yeni bir görüntü yayınlayan Ubisoft, biz oyunculara Forgotten Saga ile ilgili ayrıntılar veriliyor.

Beş dakikaya yakın uzunluğu olan görüntüde, dört bölgesini ziyaret edeceğimiz Niflheim diyarındaki meydan okumalar ekranımıza geliyor. Ayrıyeten yeteneklerin nasıl açıldığını, kademenin nasıl kaydedildiğini, kilit düşmanları ve yan vazifelerin nasıl işlediği gösteriliyor.

Fransız yayıncı görüntüde oyunculara ipuçları vermeyi de ihmal etmemiş. Bunlardan kimileri, tipi yalayıp yutmuş olanlar için avuçlarının içi üzere bildikleri şeyler oluyor. Mesela mevtin mecburilik yahut her seferinde bir yahut meydan okumaları tamamlamak için makul yollardan gitmek üzere. Çeşit yeni olanların ise bir göz atmalarında yarar var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir