Arçelik ile GeForce İşbirliğine Gittiler

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Arçelik ile GeForce işbirliği, bu hafta yapılan resmi duyuru ile resmen gerçekleştirildi. Pekala bu mutabakatın sonucunda ne olacak? Hususa ait ayrıntılar haberimizde.

Arçelik ile GeForce İşbirliği Duyuruldu

Görüntüleme teknolojilerinin ulaştığı son noktayı tüketicilere sunan Arçelik, Türkiye’de tekrar bir birincisi gerçekleştirerek, NVIDIA GeForce NOW servisini Türkiye’deki oyuncularla buluşturan oyun platformu GAME+ ile iş birliği yaptı ve oyun dünyasına farklı bir soluk getirdi.

Yeni Arçelik Imperium 9 Serisi TV’lerde yer alan NVIDIA GeForce NOW sayesinde oyun tutkunları, oyunları indirmeye yahut güncellemeye gerek kalmadan ‘play/oynat’ tuşuna bastığı anda oynatabiliyor. NVIDIA RTX (Ray Tracing) teknolojisi harikulade bir oyun tecrübesi ve görselliği sunarken, oyuncuları konsol yahut bilgisayar alma maliyetinden de kurtarıyor. Arçelik TV’lerdeki renk geliştirme teknolojisi (WCG) ve akıcı imaj performansı (MEMC) sayesinde oyun severler oyun tecrübesini en üst düzeyde yaşıyor. Üstelik, yeni Arçelik Imperium 9 serisi 55’’ ve 65’’ TV’ler lansmana özel indirime ek 3 aylık GeForce NOW premium üyelik ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu armağan ediyor.

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle tüketicilerinin hayatında fark yaratan Arçelik, NVIDIA GeForce NOW servisini Türkiye’deki oyuncularla buluşturan oyun platformu GAME+’la iş birliğine gitti. Markayla iş birliği yapan Arçelik, yeni Arçelik Imperium 9 serisi 55’’ ve 65’’ TV’lerde lansmana özel indirim yaparken, tıpkı vakitte 3 aylık GeForce NOW premium üyeliği ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu ile oyun tutkunlarının dikkatini çekiyor.

Arçelik Imperium 9 TV serisinde yer alan NVIDIA GeForce NOW, oyun severlere bilgisayar ve oyun konsolu olmadan üst seviye bir oyun tecrübesi sunuyor. Bu iş birliği ile oyun tutkunları, oyunları indirmeye yahut güncellemeye gerek kalmadan ‘play/oynat’ tuşuna bastığı anda oynatabiliyor. NVIDIA RTX (Ray Tracing) teknolojisi harikulade bir oyun tecrübesi ve görselliği sunduğu üzere tıpkı vakitte oyuncuları konsol ve bilgisayar maliyetinden de kurtarıyor. Arçelik TV’lerdeki renk geliştirme teknolojisi (WCG) ve akıcı manzara performansı (MEMC) sayesinde oyun severler oyun tecrübesini en üst düzeyde yaşıyor. Bunun yanı sıra UHD çözünürlük, HDR 10+, Dolby Vision üzere teknolojiler iler seyir keyfini arttıran Arçelik Imperium 9 Serisi TV’ler, Dolby Atmos ve ELAC üzere ses tahlilleri ile de çok boyutlu güçlü bir akustik ses tecrübesi yaşatıyor.

Arçelik İstinye Park mağazasında gerçekleştirilen kampanyanın tanıtımında, içerik üreticisi Can Sungur ve GeForce NOW’ın altın sponsorları ortasında yer alan, daha evvel e-spor ve oyun dünyasına verdiği katkılarla isminden sıkça kelam ettiren Bitexen de yer aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir