Apex Legends 14. Dönem Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Apex Legends 14. Dönem detayları, resmi duyuru ile açıklığa kavuştu. Pekala 9 Ağustos 2022 tarihinde Hunted ismiyle başlayacak yeni dönemde bizleri neler bekleyecek? Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Stories from the Outlands: Survive fragmanı ile yeni dönemde eklenecek olan Vantage karakterinin öyküsünü öğrenmiştik. İşlemediği bir cürümden ötürü ceza alan bir anneden dünyaya gelmiş olan karakterimiz, vakitle kesin bir hayatta kalan olduğunu öğrenmiştik. Kendisine eşlik eden Echo isimli kanatlı bir dostu ile düşman topraklarda yaşamak zorunda kalan Vantage, keskin nişancı tüfeği kullanmada ustalaşmıştı. Respawn Entertainment, yayınladığı görüntü ile sıradaki dönem hakkında yeni ayrıntılar sundu.

Apex Legends 14. Dönem Ayrıntıları Neler?

İlk olarak, Hunted dönemi ile Kings Canyon haritası ile ilgili revizyonlar kelam konusu olacak. Bunlardan biri, daha canlı bir ortam oluşması için ışıklandırma geliştirilmiş iken yeni bir skybox ile karşılaşacağız.

Oynanış değişiklikleri olarak, harita üzerinde yeni bir Relic noktası bulunacak. Beşinci dönemde batan Skull Town ve Thunderdrome bölgesinin doldurulması ve hem birbirine bağlı hem de dolambaçlı binaların inşa edilmesi ile oluşturulmuş olan yeni nokta, çatışmaların üçüncü taraflar tarafından bölünmesini daha az mümkün hale getirecek. Relic dışında The Cage’in defansı düşürülmüş iken Containment da emsal bir değişim görmüş ve Broken Relay noktasında da birtakım binalar onarılmış ve teleferik çizgisi oynanışı da geri dönmüş.

Respawn Entertainment, yağmalanacak eşyaların dağılımın kilit noktalar genelinde revizyondan geçirildiğini söyledi. O denli ki, artık daha istikrarlı bir dağılım kelam konusu olacak. Hem ganimet sayısı hem de kalitesi arttırılacak. Ayrıyeten ulaşılabilir azami karakter düzeyi yükseltilecek iken, oyuncuların hesap basamak kaydetme vasıtasıyla ek 345 Apex Packs kazanabilmeleri de mümkün olacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir