Amnesia: The Bunker İki Hafta Daha Gecikecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 12, 2023 Yorum Yok

Erteleme haberlerine doymayan Amnesia: The Bunker, bugün bir Kez daha ertelendi. Bir evvelki erteleme yedi günlük olmuş iken bu yenisi ise iki haftalık olacak. Frictional Games başka oyun için bir de oynanabilir demo yayınlayacakmış.


İlginizi Çekebilir: 10 Dakikalık Amnesia: The Bunker Oynanış Videosu


Güncel Amnesia: The Bunker Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Son devirde daha Fazla ertelenme haberleri ile karşımıza gelen Amnesia: The Bunker, bunlara bir yenisini ekledi. Birinci olarak Mart ayında çıkacağı söylenen oyun, Evvel 16 Mayıs 2023 ve sonrasında da 23 Mayıs 2023 tarihine ertelenmişti. Artık ise 6 Haziran 2023 tarihinde çıkacağı söylenmiş, geliştirici Frictional Games tarafından.

Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan yaratıcı lider Fredrik Olsson, sertifikasyon kademesinden geçtiklerini ve seçkin olarak yaşanan apansızın Çok çökme sorunu ile karşılaştıklarını söylüyor. Bu meselelerin da teşhis edilmesi, tekrar düzenlenmesi ve kontaklı olarak da çözümlenmesi Fazla güç olacakmış. Vaktinde yetiştiremeyeceklerini söyleyen Olsson, grubun hafta sonları yahut gecelerini gündüzlerine katarak çalışmalarına yol açacak bir alternatiflerinin olduğunu lakin Frictional Games olarak bunu asla tercih edecekleri bir metot olmadığını da kelamlarına ekliyor.

Videonun devamında, takım olarak Amnesia: The Bunker oyununun olabilecek en yeterli biçimiyle karşımıza çıkması için epey sıkı çalışıldığı lisana getirilmiş. Her şeyin bir ortaya Fazla yeterli biçimde geldiğine yer veren yaratıcı lider Fredrik Olsson, oynanış olsun, sanat olsun, animasyonlar olsun, atmosfer olsun ve hikaye anlatımı olsun, her şeyin bir ortaya geldiğini ve oyunu satışa sunmaya ve oyuncuların yorumlarını duymaya Amade olduklarını da söylemiş.

Erteleme haberinin akabinde düzgün bir de haber veren Frictional Games, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile 22 Mayıs 2023 tarihinde oynanabilir bir demonun Steam üzerinden yayınlanacağını da müjdeledi. Şimdilik demo içeriğine dair bir ayrıntı verilmemiş olsa da, bir mühlet Evvel yayınlanan on dakikalık oynanış görüntüsünde gördüğümüz kısım sunulabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir